aktualności   Wrzesień    aktualności

14 września 2017 r.

W ramach przeprowadzonego próbnego alarmu przeciwpożarowego gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie. W trakcie spotkania dzieci miały okazję usłyszeć czym zajmują się strażacy oraz w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną. Z zainteresowaniem oglądały wóz strażacki i sprzęt pożarniczy. Wizyta strażaków wywołała wiele uśmiechu na twarzach przedszkolaków.  Za odwiedziny serdecznie dziękujemy.

policja

27 września

Pierwsze w tym roku szkolnym przedstawienie teatralne wystawiła w naszym przedszkolu Agencja Artystyczna „Uśmiech”. Były to przygody Radka –Niejadka. Dzięki tej bajce przedszkolaki dowiedziały się jak dbać o zdrowie. Poznały zasady zdrowego odżywiania się oraz podstawową wiedzę na temat higieny osobistej.

rajd14