1,2 lutego 2017 r.
Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyły się również w najmłodszej grupie „Rodzinka Kubusia Puchatka” oraz  w grupie średniej „Mali Piraci”. Wspaniałej atmosferze spotkania z najbliższymi towarzyszyły wiersze, piosenki, tańce oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

20 lutego
 Szorujemy ząbki dzielnie, szczotką, pastą, ciepłą wodą,
aby lśniły jak gwiazdeczki
super bielą i urodą.

„Akademia Zdrowego Uśmiechu” – pod tym hasłem odbyły się bezpłatne warsztaty dla przedszkolaków. Dzięki nim dzieci utrwaliły sobie wiadomości związane z higieną jamy ustnej oraz przypomniały sobie prawidłowy sposób szczotkowania zębów. Rodzice otrzymali diagramy z informacją, które zęby należy kontrolować u stomatologa.

22 lutego

Aktorzy Teatru „Skrzat” z Krakowa przedstawili dzieciom spektakl pt. „Tajemnicza wyspa”. Bohater – pirat Huck przybył na wyspę poszukiwaniu skarbu. Po wielu perypetiach z tym związanych pirat otrzymuje to, czego by się wcześniej nie spodziewał: miłość i przyjaźń. Przedstawienie podobało się wszystkim o czym świadczyły gromkie brawa na zakończenie spektaklu.