aktualnościaktualnościaktualności  Maj  2019 aktualnościaktualnościaktualnościaktualności

9 maja  2019 r.

Dzieci z najstarszych grup przedszkolnych: „Mali Piraci”, „Smerfy”, „Mali Odkrywcy” uczestniczyły w XVII Konkursie Piosenki Ekologicznej pt. „Szanuj rośliny i zwierzęta” . Tradycyjnie wzięły w nim udział przedszkolaki z placówek znajdujących się na terenie Jaworzna.. Wszystkie uczestniczące w konkursie przedszkola otrzymały sadzonki drzewek. Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu, jury, nauczycielom, przybyłym gościom serdecznie dziękujemy.

Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja”.

W tym dniu pogoda nam nie dopisała, dlatego zabawy piknikowe zostały zorganizowane w przedszkolu. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym specjalnie dedykowanym  rodzicom. Dyrektor przedszkola uhonorowała dyplomami dzieci i rodziców za osiągnięcia na rzecz przedszkola. Przygotowane atrakcje: wizyta przedstawicieli Straży Pożarnej, malowanie buziek i paznokci, studio tatuażu, kącik plastyczny, dmuchana zjeżdżalnia, kawiarenka, przedszkolny bufecik –miały wielu zwolenników. Było to radosne popołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie. Zapraszamy za rok.