6 czerwca  2017 r.

Powtórnie w  tym roku szkolnym gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicielki Ośrodka Interwencji Kryzysowej Jaworznie. Tym razem warsztaty dotyczyły budowania pozytywnych relacji wśród dzieci opartych na wzajemnym porozumieniu. Rozwiązywanie problemów dnia codziennego poparte ciekawymi przykładami rozładowania napięcia emocjonalnego bardzo podobały się przedszkolakom.

7 czerwca

„Piknik Rodzinny” – nasze coroczne Święto Przedszkola. Zaczęło się od podziękowań, dyplomów i gratulacji aktywnym rodzicom i nagrodzonym w licznych konkursach przedszkolakom. Następnie występ „Dla Mamy i Taty” w języku polskim i angielskim oraz  rozdanie prezentów. Wesołe zabawy sportowe, uroczyste otwarcie placu zabaw dla maluszków, wizyta Straży Pożarnej. Ponadto wielkim zainteresowaniem cieszyły się słodkie atrakcje przygotowane przez Rodziców. Dzieci aktywnie spędzały czas  bawiąc się wśród swoich najbliższych i rówieśników. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc  i zapraszamy za rok.

20 czerwca

Nadeszła chwila rozstania …..  W dniu dzisiejszym progi naszego przedszkola opuściły starszaki. Na tę uroczystość przybyli rodzice i zaproszeni goście. Dzieci ze wzruszeniem zaprezentowały swe umiejętności: recytatorskie i muzyczne. Każde z nich otrzymało Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz pamiątkową książkę.
Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.