21 kwietnia 2017 r.

Kolejny dzień pełny wrażeń. Dzieci z grup: II, III, V dostały zaproszenie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.  Tam przyswoiły sobie podstawowe zasady dotyczące korzystania z oferty Oddziału dla dzieci. Wspólnie słuchały fragmentów  wybranej pozycji książkowej. Rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni. Spotkanie zakończyła projekcja filmu animowanego.

25 kwietnia

Po raz  XV nasze przedszkole  zorganizowało Miejski Konkurs Piosenki Ekologicznej. Wzięło w nim udział ponad trzydziestu uczestników.  W tym roku jury w składzie: p. Renata Gacek, p. Grażyna Kieszek, p. Katarzyna Górecka miało nie lada problem. Piękny śpiew małych artystów  oceniono bardzo wysoko. Przyznano:  trzy miejsca I, cztery miejsca II, dwa miejsca III oraz trzy wyróżnienia. Miło nam jest poinformować, że Małgorzata Fic oraz Nela Stasiowska z naszego przedszkola wyśpiewały jedno
z pierwszych miejsc. Gratulujemy!!!

26 kwietnia

Teatr „Skrzat” z Krakowa zabrał wszystkich przedszkolaków w muzyczną podróż do Warszawy. Przedstawienie nosiło  tytuł : „Warszawa da się lubić”. Dzieci aktywnie spędziły czas poznając zabytki i legendy związane z Warszawą. Rozwiązywały zagadki, śpiewały i tańczyły. Z niecierpliwością czekamy na następne przedstawienie.