Styczeń      2017

5  stycznia

Bal karnawałowy to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w przedszkolu. Już od rana korytarzem przechadzały się kolorowe postacie. Na balu nie zabrakło księżniczek, wróżek, motyli, policjantów, rycerzy oraz innych ulubionych bohaterów bajek i kreskówek. Tańce przeplatane były zabawami oraz konkursami. W przerwie balu czekały na uczestników pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek. Radosny uśmiech na twarzy to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie karnawałowych kreacji. Do zobaczenia na balu za rok!

10, 25, 31 stycznia
Zimowy styczeń to czas wielkich emocji dla wszystkich dzieci i pracowników przedszkola.  Z wielką przyjemnością gościliśmy w naszych progach Babcie i Dziadków naszych podopiecznych. Mali artyści z poszczególnych grup prezentowali wiersze, piosenki, tańce, grę na instrumentach. Grupy starsze: „Smerfy” i „Mali Odkrywcy” przedstawiły inscenizacje jasełkowe. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odtwarzały swoje role. Gośćmi specjalnymi byli Seniorzy Stowarzyszenia „Nasza Przystań. Dopełnieniem uroczystych spotkań stały się upominki dla Babć i Dziadków oraz słodkie poczęstunki przygotowane przez Rodziców. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Życzymy długiego życia w zdrowiu i w szczęściu.

20  stycznia
Dzisiaj obejrzeliśmy teatrzyk w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej „Uśmiech” pt. „Bezpieczeństwo”. Przedszkolacy razem z Misiem Radkiem
i Kasią poznały zagrożenia płynące z najbliższego otoczenia (dom, podwórko, droga do przedszkola). Uczyły się jak należy postąpić w niebezpiecznej sytuacji oraz  gdzie można otrzymać pomoc.